O nás

Kontaktné údaje

+421 220 570 790
E-mail: info@alensa.sk


Iba originálne výrobky

Ponúkame iba originálne kontaktné šošovky dodávané distribútormi, ktorí sa v Slovenskej republike starajú o ich aplikáciu a dodávky do optík a očným lekárom.

Spokojný klient

Skvalitnili sme všetky firemné procesy a služby tak, aby sme uspokojili všetky potreby našich zákazníkov – rýchle dodanie kvalitného a originálneho tovaru za najnižšiu cenu vrátane individuálneho a ústretového prístupu nielen k súčasným zákazníkom (odborné rady, reklamáciám a pod.), ale aj k širšej verejnosti – nositeľom kontaktných šošoviek a všetkým, ktorí uvažujú nad kúpou prvých kontaktných šošoviek a nevedia, ako začať.

Na trhu od roku 2007

Predaj kontaktných šošoviek na internete sme zahájili v polovici roka 2007. Skúsenosti sme zužitkovali predovšetkým v kvalitnom zákazníckom servise a v dobre zorganizovanom skladovom systému, ktorý nám umožňuje expedovať zásielky v deň podania objednávky až v 98 % prípadov.

Pôsobíme už v 29 krajinách

Aj vďaka vašej spokojnosti sme sa za posledných 10 rokov mohli rozrásť takmer do celej Európy. Naša súčasná sieť zahŕňa tieto krajiny: Slovensko, Česká republika, Rakúsko, Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Španielsko, Portugalsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Dánsko, Nemecko, Švajčiarsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Taliansko, Slovinsko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvátsko, Grécko a Malta.

Reklamačná adresa

Zásielkovňa.sk – Alensa.sk
ID 9392237
Kopčianska 92/A
851 01 Bratislava

Prevádzkovateľ obchodu


Ďalšie informácie o nás

Slovenská Pošta GLS Zásilkovna
Top