O nás

Alensa je spoľahlivý online predajca kontaktných šošoviek, dioptrických, slnečných okuliarov a produktov pre starostlivosť o oči. Naším hlavným cieľom je ponúkať kvalitné služby pre spokojnosť našich zákazníkov.

Originalita tovaru zaručená!

V našej ponuke nájdete iba kontaktné šošovky od oficiálnych distribútorov daných výrobcov a značiek. Originálne kontaktné šošovky, ktoré môžete kúpiť u nás, pochádzajú z rovnakej distribúcie, ktorá dodáva šošovky lekárom a optikom. Takže áno, máme rovnaké šošovky, aké môžete dostať v optike a u svojho lekára !

Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia!

Neustále pracujeme na vylepšení všetkých procesov, aby sme boli schopní doručiť Vám objednávky čo najrýchlejšie. Zároveň hľadáme oficiálnych distribútorov s najnižšími cenami na trhu, aby sme Vám mohli originálne šošovky ponúknuť za výhodnú cenu! Samozrejmosťou je u nás ústretovosť a ochotný zákaznícky servis, ktorý Vám vždy poradí a rýchlo vyrieši všetky Vaše priania, otázky alebo prípadné reklamácie. Aj keď ste úplný začiatočník s kontaktnými šošovkami, poradíme Vám ako na ne!

Na trhu od roku 2004

Alensa mapa

Sieť e-shopov Alensa vznikla v roku 2004, kedy otvorila svoje prvé internetové obchody na Slovensku a v Českej republike. Počas nasledujúcich 15 rokov rozšírila svoju sieť e-shopov po celej Európe. Vďaka skúsenostiam nazbieraným v priebehu tejto doby Vám ponúka široký katalóg produktov spolu s profesionálnymi službami tímu zákazníckej podpory.

V súčasnosti Alensa pôsobí v týchto krajinách: Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Írsko, Taliansko, Fínsko, Francúzsko, Chorvátsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Nemecko, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Grécko, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Ukrajina.

Kamenné optiky

Aby sme sa ešte viac priblížili našim zákazníkom, otvorili sme v roku 2023 prvú kamennú optiku v Bratislave. Ďalšie showroomy na seba nenechali dlho čakať a rady našich optík stále rozširujeme. Nájdete u nás nielen široký výber okuliarov a kontaktných šošoviek, ale aj služby očných špecialistov. Naše showroomy sú vybavené špičkovými diagnostickými zariadeniami, ktoré umožňujú presné a rýchle vyšetrenie vášho zraku. Moderné prostredie predajní v spojení s technologickými prvkami značne spríjemní, zjednoduší a zrýchli nákupný proces. Príďte sa sami presvedčiť a zažite nový štandard v starostlivosti o oči.

Veľká skladová dostupnosť a množstvo spokojných zákazníkov

V našom sklade máme rozsiahlu zásobu produktov, viac ako 500 000 škatuliek s kontaktnými šošovkami. Veľkosť skladu nám umožňuje okamžitú expedíciu 97% objednávok.

Každý mesiac spracujeme cca 100 000 objednávok a náš personál sa snaží efektívne a rýchlo vyhovieť vašim potrebám.

V Alense venujeme veľké množstvo času starostlivosti o zákazníkov, zlepšovaniu našich služieb a produktového portfólia. Rýchla doprava, kvalitné výrobky, najnižšie ceny na trhu a profesionálny prístup zákazníckeho servisu sú pre nás samozrejmosťou a každú z týchto zložiek sa snažíme neustále vylepšovať.

Ak máte akúkoľvek otázku, problém s objednávkou, a pod., neváhajte nás kontaktovať. Oceníme aj Vašu spätnú väzbu, ktorá nám umožňuje naše služby neustále zlepšovať.

Kontaktné údaje

+421 220 570 790
E-mail: info@alensa.sk

Kontaktujte nás online

Reklamačná adresa

Zásielkovňa.sk – Alensa.sk
ID 9392237
Kopčianska 92/A
851 01Bratislava

Prevádzkovateľ obchodu

Alensa s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9
IČ: CZ27179681

Dôležité dodatočné informácie:

Používanie webovej stránky Alensa sa riadi obchodnými podmienkami spoločnosti Alensa , preto si pozorne prečítajte obchodné podmienky, skôr než začnete webovú stránku používať. Ďalšie užitočné informácie nájdete na našich infostránkách.