Očné kvapky OPTIVE 10 ml

12.99 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 7.10. zvoľte parametre
Osobný odber 1.39 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.99 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.99 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 45.00 €
12.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Očné kvapky OPTIVE

Nové očné kvapky OPTIVE nadväzujú na tradičné veľmi obľúbené a rozšírené umelé slzy Refresh od spoločnosti ALLERGAN.

Prípravok OPTIVE 10 ml je novinka na trhu s umelými slzami, ktorá prináša novú technológiu pre dlhšie trvajúci komfort u klientov s problémami suchého oka (pálenie, pocit piesku v očiach, pocit tlaku a suchosti v oku), ktorý je dnes veľmi rozšíreným civilizačným problémom spôsobeným narušením slzného filmu, ktorý sa vytvára na povrchu oka ako ochranná lubrikačná vrstva.

Problémy so suchosťou očí sú najčastejšie u klientov, ktorí dlhodobo pracujú s počítačom, pozerajú sa na televíziu, pohybujú sa v klimatizovaných priestoroch, často cestujú v autách či lietadlách, prebývajú v prostredí s výskytom prachu, peľu či cigaretového dymu.

Nová technológia je založená na lubrikácii a tzv. osmoprotekcii, opätovnej hydratácii epitelu rohovky. Bežné slzy iba dopĺňajú slzný film, OPTIVE nielenže slzný film doplňuje, ale i regeneruje bunky epitelu rohovky, čo významne zlepšuje stav povrchu oka a zlepšuje znášanlivosť kontaktných šošoviek.

Hlavné účinné zložky v novom OPTIVE sú karboxymetylce­lulóza 0,5% (patentovaná molekula spoločnosti ALLERGAN) a 0,9% glycerín, ktoré zvlhčujú povrch oka, a tak zlepšujú lubrikáciu.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere umelých sĺz je konzervačná látka, ktorá sama o sebe môže spôsobiť vysušovanie oka. Nový OPTIVE (rovnako ako Refresh) obsahuje patentovaný ochranný komplex PURITER , ktorý sa okamžite po expozícii svetlom (pri nakvapkaní) rozpadá na prirodzené zložky slzného filmu (vodu a chlorid sodný), a je tak zrovnateľný s prípravkami bez konzervačnej látky.

Vlastnosti - Očné kvapky OPTIVE 10 ml

Výrobca: Allergan
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

Očné kvapky Gelone 10 ml

Skladom
  • možné aplikovať na nasadené šošovky
  • rýchla úľava od podráždenia
  • dlhotrvajúci účinok
Cena len: 4.10 €
Výhodná
alternatíva

Recenzie

96%
22 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre

Máte nejaké otázky?