Očné kvapky Systane Ultra 10 ml

10.99 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 30.5. Stock day info: Tomorrow 30. máj Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
10.99 €
Darček zdarma v cene až 7.69 € k objednávke nad 60.00 €

Systane Ultra 10 ml

Revolučné zvlhčujúce očné kvapky Systane Ultra od výrobcu Alcon v balení po 10 ml prinášajú veľmi efektívne a rýchle riešenie pri pocite suchosti Vašich očí. Systane Ultra prinášanie rýchlu úľavu od najviac obťažujúcich prejavov nosenia kontaktných šošoviek napr. pálenia či pichania, pocit cudzieho telieska alebo piesku v očiach.

Kvapky Systane Ultra môžu byť tiež použité pre lubrikáciu všetkých silikón-hydrogélových a mäkkých (hydrofilných) kontaktných šošoviek pri drobnom podráždení, nepohodlí alebo zahmlievaní.

Prelomová technológia použitá pri výrobe očných kvapiek Systane prináša trvalú ochranu oka vytvorením ochranného štítu, ktorého výsledkom je dlhotrvajúce pohodlie a úľava. Vhodné tiež pre úľavu od príznakov, ktoré sa rozvíjajú v priebehu dňa a večer.

Doba použiteľnosti po otvorení: 6 mesiacov.

Vlastnosti

Výrobca: Alcon
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiace
Konzervanty: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
125 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?

Iva Macková

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci sa tieto kvapky mozu dat aj pred nasadenim sosovky alebo pocas nosenia sosovky- acuvue true 1-dnove Dakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, očné kvapky Systane Ultra je možné aplikovať na kontaktné šošovky. Tento údaj nájdete pod každými očnými kvapkami v tabuľke vlastností. Pekný deň.

Rado Marko

Prosil by som info, aké zloženie majú kvapky Systane Ultra. Som rok po operácii katarakty a odvtedy mám suché oči. Chýba mi vodná zložka. Skúšam rôzne kvapky a stále nič čo by mi pomohlo. Kvapky, ktoré obsahujú len kyselinu hyalurónovú nefungujú. vôbec.

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Očné kvapky Systane ultra sú sterilný roztok obsahujúci polyetylénglykol 400, propylénglykol, hydroxypropylguar, sorbitol, aminometylpropanol, kyselina boritá, chlorid draselný, chlorid sodný a polidronium chlorid 0,001. Takto na diaľku Vám, bohužiaľ, nie sme schopní povedať, či Vám kvapky uľavia. Pri každej očnej operácii sa narušia nervové zakončenia v oku, ktoré signalizujú mozgu stav oka. Často mozog nedostáva signál, že je oko suché a činnosť slzných kanálikov nie je 100%. Možno by bolo pre Vás riešenie kombinácia regeneračnej očnej masti napr. VitA POS, ktorá stabilizuje slzný film cez noc a očných kvapiek HYLO - GEL, ktoré sú odporúčané po operačných zákokoch a tie by ste mohli používať cez deň. V každom prípade by sme Vám odporúčali konzultovať použitie všetkých očných prípravkov s Vaším očným lekárom. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Emanuel Matúšek

Chcel by som sa spýtať či tieto kvapky nemajú väčšie balenie lebo to budem kupovať dlhodobo

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vášu otázku. Kvapky sú dostupné len v balení 10 ml. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.