Okuliare k počítaču Burberry Carmen BE3128 11095B

Dámske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
139 mm
Ďalšie rozmery
14 mm
145 mm
50 mm 58 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 20.5.
Darček zdarma v cene až 9.98 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
206.90 €
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 206.90 €

Všetky varianty tohto produktu

O značke Burberry

Burberry je známy pre svoje ikonické pršiplášte, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Ale počuli ste o jeho rade okuliarov? Okuliare Burberry majú klasický britský dizajn, ktorý preplieta eleganciu a jedinečnosť. Môžete si ich zakúpiť s (takmer) zatvorenými očami!


O týchto okuliaroch

Ide o nedioptrické okuliare k počítaču, ktoré blokujú modré svetlo. Poiaľ sa vystavujeme modrému svetlu vo väčšej miere (napr. dlhodobým sledovaním obrazovky a displeja), môže nám svetlo spôsobovať bolesti hlavy, únavu očí, zhoršovať sústredenie a narúšať spánkový cyklus. Sklá našich okuliarov k počítaču majú nie len vysoko kvalitný filter modrého svetla, ktorý pomáhá zmierniť digitálnu únavu očí, ale taktiež UV filter, extra tvrdenie, antireflex, samočistiacu a hydrofóbnu vrstvu - všetko už v základne úprave skla! Poznámka: farby obrazovky sa môžu mierne zmeniť, ak používate okuliare s filtrom blokujúcim modré svetlo. Preto sa tento filter neodporúča pri práci, ktorá si vyžaduje vnímanie skutočných farieb. Počítačové okuliare najlepšie fungujú pri používaní v interiéri.Tento rám je tvaru Pilot, ktorý perfektne sedí akejkoľvek tvári. Farba rámov je prevažne zlatá, čím jednoznačne zvýrazní Váš vzhľad a dodá mu nádych sofistikovanosti! Materiál rámov je najmä kovový, vďaka čomu dlho vydrží a poskytne Vášmu vzhľadu eleganciu a štýl.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.