Privátne značky kontaktných šošoviek a ich alternatívy od iných výrobcov

Privátne značky kontaktných šošoviek

Získajte slobodu a ušetrite peniaze - nájdite alternatívu k svojim súčasným šošovkám od iných výrobcov.

Nedarí sa vám nájsť svoje kontaktné šošovky na Alense? Možno nosíte šošovky od niektorej z tzv. privátnych značiek a tak za šošovky platíte oveľa viac, než v skutočnosti musíte. Tiež vás to pravdepodobne stojí čas, kedy ste odkázaní len na obmedzené množstvo optík či obchodov, ktoré takéto šošovky ponúkajú. Pritom môžete byť oveľa slobodnejší a všetko riešiť z pohodlia domova. Možno len neviete, ako šošovky zmeniť, pretože neviete aké informácie na škatuľke hľadať.

Zákazníci nám podobné otázky kladú často. Radi by si objednali svoje šošovky pohodlne z domu, ale nemôžu ich skrátka nikde na internete nájsť. Je to z dôvodu, že niektoré šošovky od privátnych značiek sú k dostaniu výhradne v sieti kamenných optík. Alensa prešla desiatky zdrojov a urobila pre vás prehľadné porovnanie privátnych značiek a ich alternatív od preverených výrobcov ako CooperVision, Bausch and Lomb, Alcon a ďalších. Naše porovnanie je iba odporúčaním. Ak sa ním budete riadiť, skontrolujte si starostlivo parametre šošoviek od privátnych značiek, ktoré aktuálne používate a ak máte akékoľvek pochybnosti, obráťte sa na svojho očného lekára. V prípade nejasností môžete tiež kontaktovať náš zákaznícky servis.

Čo je tzv. privátna značka a ako to funguje?

Privátna značka je taká, ktorá je zviazaná s konkrétnou optikou či iným obchodom s optickými potrebami a nie je dostupná v inej distribučnej sieti, teda inde ju skrátka nekúpite. Avšak privátne značky sú veľmi podobné aj ďalším značkám, ktoré si môžete kúpiť z pohodlia domova na internete. Tieto alternatívne značky kontaktných šošoviek pochádzajú od renomovaných výrobcov a bývajú cenovo podstatne výhodnejšie.

V našom zozname privátnych značiek obľúbených optík a maloobchodných reťazcov nájdete navrhované alternatívy, ktoré môžete objednávať na Alensa.sk. Porovnajte parametre svojich šošoviek so značkami šošoviek, ktoré odporúčame. Môže sa stať, že výrobca privátnych značiek zmenil výrobný postup alebo materiál niektorých šošoviek a vaše parametre sa s naším návrhom nezhodujú. V takom prípade kontaktujte náš zákaznícky servis, radi vám poradíme a aktualizujeme náš zoznam.

Kontaktné šošovky iWear z Grand Optical

Nasledujúca stránka predstavuje zoznam kontaktných šošoviek značky iWear, ktoré sú k dispozícii v sieti optík Grand Optical. Spoločne s nimi tu nájdete aj navrhované alternatívy v podobe kontaktných šošoviek od iných výrobcov.

Kontaktné šošovky Visiomax z DM drogérie

Nasledujúca stránka predstavuje zoznam kontaktných šošoviek značky Visiomax, ktoré poznáte z Dm drogérie. Spoločne s nimi tu nájdete vhodné alternatívy v podobe kontaktných šošoviek od iných výrobcov.

Kontaktné šošovky Lensso z Eiffel Optic

Nasledujúca stránka Vám predstaví odporúčané alternatívy ku kontaktným šošovkám Lensso, ktoré poznáte z Eiffel Optic.

Komentáre

Odpovedať - Zrušiť