Proclear 1 Day multifocal (30 šošoviek)

21.99 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 24.9. Stock day info: Today 24. september Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 24. september zvoľte parametre
Skladom

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
21.99 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Komfort jednodenných šošoviek Proclear 1 Day multifocal

Kontaktné šošovky Proclear 1 Day multifocal sú navrhnuté tak, aby pomáhali riešiť problémy spojené s presbyopiou (známa aj ako starecká slabozrakosť) a so suchými očami. Optická konštrukcia Proclear 1 Day multifocal umožňuje vášmu oku inštinktívne nájsť zónu, ktorá poskytuje optimálne zaostrenie. Postupný prechod zóny vám umožní vidieť všetko jasne a bez námahy na akúkoľvek vzdialenosť.

Ostré a pohodlné videnie nablízko aj do diaľky

Každý deň uvidíte s novým párom ostro na všetky vzdialenosti – v práci na monitor, na SMS v mobile aj na vzdialený bilbord počas cesty autom. Proclear 1 Day multifocal sú riešením v každej situácii, nemusíte ich dopĺňať dioptrickými okuliarmi a ponúkajú komfort a najzdravší spôsob nosenia kontaktných šošoviek bez nutnosti čistenia a dezinfekcie, ktorý ocenia predovšetkým nositelia trpiaci očnými alergiami.

proclear-1-day-multifocal-pc-technology-obrazek.jpg

Celodenná hydratácia – patentovaná PC technológia

Vlhkosť šošoviek je dôležitá pre pohodlné celodenné nosenie. Proclear 1 Day multifocal obsahujú vlhkosť viažuce molekuly, ktoré sú biokompatibilné s ľudským organizmom. Vďaka PC technológii zadržiavajú vlahu, a tak sa z nich vlhkosť počas dňa nevyparí. V prípade suchých očí sú Proclear 1 Day multifocal ideálnym partnerom a pomôžu až po dobu 12 hodín.

Hodnota adície

U kontaktných šošoviek Proclear 1 Day multifocal sa neuvádza adícia ako u iných multifokálnych šošoviek. Výrobca uvádza, že tieto multifokálne kontaktné šošovky sú určené pre nositeľa kontaktných šošoviek s hodnotou adície do +2.50. Preto by sme radi pripomenuli, že nákup týchto šošoviek bez predchádzajúcej aplikácie od očného špecialistu (kontaktológa) rozhodne neodporúčame – či už zo zdravotných, alebo z ekonomických dôvodov.
Vlastnosti
Výrobca: CooperVision
Názov produktu: Proclear 1 Day Multifocal
BC: 8.70
DIA: 14.20
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 37 Dk/t
Množstvo vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
ADD PWR: HI (MAX ADD +2.50)
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Materiál: Omafilcon A

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá veľa recenzií

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?

Jana Š.

Výborné šošovky, pohodlné na nosenie. Oči si okamžite zvykli, nemám problém vidieť do diaľky (skúšala som predtým iné a do diaľky som poriadne nevidela). A konečne poriadne vidím na monitor, či mobil (mám 46r). Privítala by som väčšie balenie.

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste našli kontaktné šošovky, ktoré Vám maximálne vyhovujú. Väčšie balenie výrobca, bohužiaľ, neposkytuje. Pokiaľ budete chcieť väčšie množstvo, budete si musieť zakúpiť viac krabičiek. Ak máte už s kontaktnými šošovkami skúsenosti, môžete zvážiť mesačnú variantu týchto kontaktných šošovik Proclear multifocal. K noseniu kontaktných šošoviek by teda pribudla ešte starostlivosť o kontaktné šošovky s roztokom. Taktiiež ide o hydrogelové kontaktné šošovky s rovnakými veľkostnými parametrami. Jediný rozdiel je typ použitého hydrogélu. Jednodenné šošovky sú vyrobené z Omafilconu A a mesačné z Omafilconu B. Jeden pár šošoviek by Vám tak vydržal 30 dní. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Priškinová

Šošovky sú výborné, v oku ich necítiť, asi naozaj udržujú vodu, lebo ja mám suché oči. Len na blízko musím aj tak mať okuliare lebo vidím akoby som mala len obyčajné šošošvky. Teda asi veľmi na čítanie nie sú, mám 54 rokov a moju presbyopiu to nerieši.A tak som sa tešila že aspoň na chvíľu odložím okuliare .....