PureVision 2 (6 šošoviek)

16.99 €
100%
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 18.1. Pondelok 18.1. zvoľte parametre
Pridať k objednávke
7,49 €

Ostatné balenia:

PureVision 2 (3 šošovky) 10.99 €
PureVision 2 (6 šošoviek) + roztok Gelone 360ml 24.48 € (Ušetríte 2.00 €)

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
16.99 €
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

TopVue Air (6 šošoviek)

Skladom
  • Vysoký komfort
  • Extrémne priedušné
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena len: 18.50 €
Výhodná
alternatíva
Výhodné balíčky:
Cena 24.48 € Ušetríte 2.00 €
Darček zdarma v cene až 15.99 € k objednávke nad 60.00 €

PureVision 2

PureVision 2 sú špičkové mesačné kontaktné šošovky od svetoznámej firmy Bausch and Lomb. Tieto silikón-hydrogélové šošovky boli zhotovené pre nositeľov, ktorí trpia nedostatkom kontrastnej citlivosti a rozmazaným videním za zhoršených svetelných podmienok. Preto PureVision 2 ocenia predovšetkým vodiči, študenti alebo športovci.

PureVision 2 sú jedny z najtenších kontaktných šošoviek dostupných na trhu. Vďaka technológii ComfortMoist, ktorá bohato zvlhčuje povrch šošovky, poskytujú PureVision 2 vysoký komfort po celý deň nosenia. Napriek výnimočnej tenkosti si tieto šošovky zachovali veľmi príjemné vlastnosti pri manipulácii.

Na trhu sa môžete stretnúť aj s novším označením šošoviek PureVision 2 HD – ide o úplne rovnaký produkt.

Dostupné tiež v balení po 3 kusoch.

Vlastnosti
Výrobca: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 6 šošoviek
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 130 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV ochrana: Nie
Názov produktu: PureVision 2
Spanie so šošovkami: Áno

Recenzie (3)

100%
2x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%
100%

Používam už pár rokov, sú výborné. Roztok ku nim používam BioTrue, tento mi k nim najviac vyhovuje a nemám žiadne problémy. Skúsila som aj roztok Gelone na začiatku, ale ten mi na tieto šošovky nevyhovoval. Používala som ho pri predošlých šošovkách, čo sa prestali vyrábať.

100%

Používam už veľmi dlho, spokojnosť

not rated

Dost otrasne sosovky. To nosim sosovky uz 20 rokov, ale s niecim takym, aby som nosenie po dni a pol vzdala - sa mi este nestalo. S tymito ano.

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?

Pravá a ľavá šošovka

Barbora Damková

Ako dokážem rozlíšiť šošovku do pravého a ľavého oka ?

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ máte pri oboch očiach rovnakú hodnotu dioptrie nemusíte pravé a ľavé oko rozlišovať. Pokiaľ máte na každom oku inú dioptrickú hodnotu, budete musieť objednať krabičku šošoviek s hodnotami pravého a ľavého oka zvlášť. Pri prvej aplikácii si šošovky nasadíte podľa nameraných hodnôt od očného špecialistu. K rozlišovaniu šošoviek v nasledujúcich dňoch Vám pomôže puzdro na šošovky, do ktorého budete vyčistené šošovky ukladať k regenerácii do roztoku. Puzdra sú štandardne rozlíšené písmenami R (right) a L (left). Pokiaľ s kontaktnými šošovkami začínate, zvážte počas prvých mesiacov nosenia jednodenné kontaktné šošovky. Pokiaľ by ste jednodennú kontaktnú šošovku náhodou poškodila v dôsledku začiatočníckej neobratnosti, finančná strata nebude taká veľká. Z nášho sortimentu Vám odporúčame kontaktné jednodenné šošovky TopVue One+. Pri značke TopVue naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že Vám šošovky z nejakého dôvodu nebudú vyhovovať, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Až si s aplikáciou šošoviek budete istá, môžete vyskúšať aj viacdenné kontaktné šošovky, ku ktorým pribudne aj čistenie a starostlivosť o kontaktné šošovky s roztokom. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Komentár

Romana Lampartova

Dost otrasne sosovky. To nosim sosovky uz 20 rokov, ale s niecim takym, aby som nosenie po dni a pol vzdala - sa mi este nestalo. S tymito ano.

Slovenská Pošta Remax/Pošta Zásilkovna