R2 Fluke AT100D

Dámske Pánske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
138 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
118 mm
49 mm 72 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 27.5.
Darček zdarma v cene až 9.98 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
56.98 € 45.90 € Zľava -19%
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 45.90 €

O značke R2

R2 je mladším bratom úspešnej českej značky Relax. Zaťiaľ čo Relax sa zameriava na všeobecný športový životný štýl, R2 cieli na to, čo potrebujú skutočný športový nadšenci. R2 kombinuje všetky najmodernejšie technológie so špičkovými materiálmi a prináša tak športové okuliare tej najvyššej kvality.

O týchto okuliaroch

Tvar týchto rámov je charakterizovaný jedinou šošovkou. Rámy sú hnedej farby, ktorá sa dokonale hodí k tmavým vlasom a je všeobecne farbou, ktorú je možné nosiť kedykoľvek. Sklá sú hnedej farby. Je to najčastejšia farba slnečných okuliarov, pretože sú veľmi vhodné do akýchkoľvej svetelných podmienok. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Ideálne slnečné okuliare na športové alebo outdoorové aktivity.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.