Roztok Gelone 360 ml

5.79 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 3.2. zvoľte parametre

Ostatné balenia:

Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
5.79 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Roztok na kontaktné šošovky Gelone

Gelone patrí do segmentu univerzálnych roztokov, ktoré často bývajú označované ako „all in one“. Ide o veľmi komfortnú a súčasne najobľúbenejšiu formu starostlivosti o kontaktné šošovky. Roztok Gelone je veľmi šetrný k oku a vďaka vynikajúcej lubrikácii viditeľne zvyšuje komfort pri nosení kontaktných šošoviek. Roztok je určený k čisteniu a uchovávaniu všetkých mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových a farebných. Jednou zo zložiek roztoku je sodná soľ kyseliny hyalurónovej.
Hyaluronán sodný dokáže viazať molekuly vody, a tak funguje ako perfektný lubrikant. Šošovky sú počas regenerácie veľmi dobre hydratované a zaistia komfort po celý deň ich nosenia.

Efektívne čistenie

Súčasťou roztoku je antibakteriálne puzdro s iónmi striebra, ktoré po manuálnom čistení poskytne šošovkám dodatočnú starostlivosť a zbaví šošovky škodlivých baktérií.

Použitie

Pred manipuláciou so šošovkami si dôkladne umyte ruky. Potom vyberte šošovku z oka a vložte ju do dlane. Na šošovku nakvapkajte roztok a bruškom prsta šošovku pretrite v dlani. Šošovku potom opláchnite roztokom, a nakoniec ju uložte do puzdra s čerstvou dávkou roztoku minimálne na 4 hodiny. Potom bude šošovka opäť pripravená k použitiu.

Vlastnosti - Roztok Gelone 360 ml

Výrobca: Soleko
Druh roztoku: Univerzálny
Obsah: 360 ml
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát Sodný : Áno
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
215 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (9)

Máte nejaké otázky?
Lívia

Šošovky mi vždy pekne očistí a sú pripravené na druhý deň.

Debbie

Splní svoj účel za veľmi krátky čas.

Revai Luboš

Odporúčam!

Aleš Trnka

S produktom som maximalne spokojný.

Simona

Spolahlivý roztok.

Alena Gazdíková

Vysoká kvalita a spoľahlivosť.

Hugo

Bezproblémový roztok, veľké balenie a super cena - z mojej strany spokojnosť.

Eva

Roztok bol ako darček k nákupu zadarmo, vyskúšala som ho, pretože som na ňho počula zatiaľ iba samú chválu a môžem to potvrdiť. Odkedy ho používam, šošovky v očiach ani trochu netlačia a nemám pocit suchosti.

Miriam

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, v čom spočíva puzdro so striebornými iónmi. Nikdy som o ňom nepočula, dodáva šošovkám lepšie vlastnosti? Lepšie čistí?

Odpoveď info@sosovky-optika.sk

Dobrý deň, puzdro so striebornými iónmi je rezistentné voči zachytávaniu baktérií. Používaná šošovka, ktorá je do neho ukladaná obsahuje baktérie nahromadené počas nosenia. Roztok v puzdre tieto baktérie efektívne odstráni a ióny striebra zabránia ich následnému priľnutiu na povrchu puzdra. Dá sa povedať, že puzdro označené touto antibakteriálnou úpravou poskytuje šošovkám sterilnejšie úložisko ako puzdro bežné. Aby bola rezistencia voči baktériám čo najväčšia, odporúča sa puzdro meniť každé tri mesiace.