Swidoo 378 CG06/M

Dámske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
139 mm
Ďalšie rozmery
16 mm
142 mm
45 mm 53 mm
Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 2.10.
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
7.59 €

O značke Swidoo

Swidoo je značka okuliarov od spoločnosti Best Optik. Brýle sú vyrábané s využitím najmodernejších technológií, v bezkompromisnej kvalite, aby dokonale vyhovovala potrebám zákazníkov. Spoločnosť Best Optik začala svoju činnosť na konci roku 2012 a ako prvá predstavila svoj model okuliarov TR90. Okuliare Swidoo sú štýlové a cenovo dostupné!


O týchto okuliaroch

Tento tvar je známy ako mačací alebo Cat Eye a perfektne sedí oválnej a obdĺžnikovej tvári. Rámy sú modrej farby, čo je farba hodiaca ľuďom preferujúcim klasický štýl. Farba skiel je sivá a poskytuje zníženie jasu a zlepšuje vnímanie farieb. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Chcete zistiť, či Vám okuliare sedia? Vyskúšajte si ich pomocou nášho virtuálneho zrkadla.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.