Tommy Hilfiger TH 1726 AOZ
Fotografia pre ilustráciu















O značke Tommy Hilfiger
Slávny módny návrhár Tommy Hilfiger vyvinul svoj vlastný rad okuliarov, ktoré sú ideálne pre ležérny vzhľad. Bez ohľadu na tvar, ktorý uprednostňujete, všetky okuliare Hilfiger majú moderný vkus, ktorý Vám sadne!
O týchto okuliaroch
Dizajn je oválny, čím sa skvele hodí k obdĺžníkovej, hranatej a trojuholníkovej tvári. Rámy majú potlač farby Havana, ktorá je moderná a sedí ku každému outfitu, účesu a každej farbe očí. Rámy sú hnedej farby, ktorá sa dokonale hodí k tmavým vlasom a je všeobecne farbou, ktorú je možné nosiť kedykoľvek. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Chcete zistiť, či Vám okuliare sedia? Vyskúšajte si ich pomocou nášho virtuálneho zrkadla. Tieto rámy majú elegantný matný povrch.Originálne produkty
Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.
Tommy Hilfiger TH 1726 AOZ
-28%
99.86 €
71.90 €
Kúpiť