TopVue Air for Astigmatism (1 šošovka)

6.05 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 27.9. Stock day info: Today 27. september Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. september zvoľte parametre
Skladom
Pridať k objednávke
8,89 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
6.05 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

TopVue Air for Astigmatism (1 šošovka)

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Prejsť na základné balenie TopVue Air for Astigmatism 3 šošovky.
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 1 šošovka
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Názov produktu: TopVue Air for Astigmatism
Hyaluronát Sodný : Áno

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá veľa recenzií

Komentáre (14)

Máte nejaké otázky?

Zuzana Vargová

Dobry den! Aké sosovky mam vybrat- zatial skusobne, ak jedno oko +0.75,cyl.=1.25;os 90 druhe oko-0.25,cyl=1.00; os 85 Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pre prvé oko z Vášho zápisu budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +0,75, cylindra -1,25 a osou 90°. Pre druhé oko potom budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -0,25 (pokiaľ je znamienko plusové, môžete ho do objednávky zadať, na zvyšok zápisu to nebude mať vplyv), cylindra -0,75 a osou 90°. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň

Jaroslava

Prosím vás aké šošovky vybrať keď mám práve oko: sférická dioporia -1.0 a cylinder -.5 a os 175, ľavé oko : dioptria -.05 a cylinder -0.75 a os 10? Ďakujem pekne 🙂

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Aj keď máte astigmatizmus, jeho hodnoty sú na pravom oku príliš nízke, a je potrebné prepočítať ich na sféru. Potom Vám ku korekcii zraku postačia klasická sférická šošovka - v tomto prípade TopVue Air s hodnotou dioptrie -1,25. Pre ľavé budete potrebovať šošovku s dioptriou –0,50, cylindrom –0,75 a osou 10°. V zápisnici bolo pár nepresností, dúfame, že sme zápis vyhodnotili správne. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Marek S

Dobry den, mam namerane tieto hodnoty: Lave oko dioptria -0,5 / cyl -1,75 / os 86stup. Prave oko dioptria -0,75 / cyl -1,5 / os 98stup. Prosim o radu na spravnu korekciu. Dakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Vaše hodnoty sa k nákupu kontaktných šošoviek skutočne musia upraviť. Pre levé oko budete potrebovať šošovku s dioptriou -0,50, cylindrom -1,75 a osou 90°. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s dioptriou -0,75, cylindrom -1,25 a osou 100°. Pekný deň.

TEREZA

Dobrý deň prajem. Mam dioptrie do okuliarov nasledujúce : práve oko dioptria plán, cylinder - 1,75 os 175. Ľavé oko dioptria plán cylinder - 1.0 os 180. Aké hodnoty torickych šošoviek si mam zakúpiť. Dakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Hodnoty je potrebné pre nákup kontaktných šošoviek upraviť. Po úprave budete ku korekcii pravého oka potrebovať kontaktnú šošovku s hodnotou dioptie 0,00, cylindra -1,75 a osi -180 °. Ku korekcii ľavého oka budete potrebovať kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie 0,00, cylindra -0,75 a osi 180°. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Hezkýd deň.

Ivana

Viete mi prosím poradiť aké mesačne šošovky si mam vybrať? Ľavé :- 4,50,cylinder-1,00,os-40 Pravé :-2,50,cylinder 1,25,os-155. Dakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Máte astigmatismus, takže sú tieto kontaktné šošovky veľmi dobrou voľbou. Dioptrické hodnoty sa na nákup kontaktných šošoviek musia upraviť. Hodnoty pre pravé oko sú: dioptria -2,50, cylinder -1,25 a os 160° a hodnoty pre ľavé oko sú: dioptria -4,25, cylinder -0,75 a os 40°. Pretože ide o mesačné kontaktné šošovky, nezabudnite si kúpiť aj roztok na kontaktné šošovky. Z nášho sortimentu by sme Vám odporučili univerzálny roztok Gelone. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Zatiaľ Vám prajeme pekný letný deň.

Mariana

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať. Mám astigmaticke oči, silne suché. Šošovky si kupujem prvý krát. Namerané hodnoty očí mám: Pravé: - 0.75 sfericke dioptrie a - 0,75 cylinder 20 stupňov a Ľavé: - 1 sfericke dioptrie a - 0,5 cylinder a 180 stupňov. Vybrala som si šošovky pre astigmatikov, nie som si istá ako správne určit diioptriu prepočtom pre ľavé oko. Ďakujem za odpoveď

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pre pravé oko sa dioptrické hodnoty nezmenia a k ich korekcii budete potrebovať túto kontaktnú šošovku. Na ľavom oku sú však cylindrické hodnoty príliš nízke, a preto ich bude potrebné prepočítať. Po prepočte budete ku korekcii ľavého oka potrebovať klasickú sférickú šošovku TopVue Premium s hodnotou dioptrie -1,25. Určite viete, že ide o dvojtýždňové kontaktné šošovky, preto by sme Vám odporučili ešte obľúbený roztok Gelone, ktorý budete potrebovať k starostlivosti o kontaktné šošovky. Pretože Vás trápia aj suché oči, odporúčame Vám oči v priebehu dňa zvlhčovať očnými kvapkami. Z nášho sortimentu by sme Vám odporučili očné kvapky Gelone od rovnakého výrobcu. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Snizhana

Dobrý deň, prosím aké šošovky si mám objednať ak mám: P: sph: -6,25 cilinder -0.5 PSA 150 L:Sph -6,0 cilinder -1,25 Osa 180. ďakujem pekne za odpoveď

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. Tento typ šošovky Vám umožní korekciu iba ľavého oka s hodnotou dioptrie -5,50, cylindra -0,75 a osi 180°. Ku korekcii pravého oka budete potrebovať klasickú sférickú šošovku TopVue Air s hodnotou dioptrie -6,00. Pekný deň.

Stanislava Gregáňová

Dobry den.Na lave oko mam cylinder -0.75 na prave -1 Mam si vybrat sosovky s vyssim cislom 1,25 kedze cylinder -1 nieje alebo radsej -0,75?

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Úprava hodnoty cylindra sa odvíja od hodnoty dioptrie. Aby sme Vám mohli poradiť, potrebovali by sme poznať všetky Vaše namerané hodnoty. Doplňte teda prosím kompletný zápis parametrov. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Kristína Vörösová

Dobrý večer,doteraz som použivala šošovky zo zakrivením 8.5 ,teraz som si vyhliahla iný druh ale tam je zakrivenie 8.6 ...budem z toho mat problém???

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Takto malý rozdiel v zakrivení rozhodne nepredstavuje problém. Sústreďte sa predovšetkým na zachovanie vlastností materiálu kontaktných šošoviek - obsah vody a priepustnosť kyslíka by sa mala čo najviac blížiť tomu, na čo ste zvyknutá od svojich doterajších šošoviek. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Anonym

Dobrý deň , prosím o info, aký je rozdiel medzi tórickými šošovkami Topvue Air a PrTopvue premium-doposiaľ som používala Frequency a neviem nájť primeranú náhradu 6,5 diop. 1,75 cilinder a 5 a 1,75 cylinder Za skoré info ďakujem, (uvádza Alensa aj garanciu vrátenia peňazí - môže mi uviesť, či len pri objednaní väčšieho množstva, alebo ako to je? ďakujem)

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism sú mesačné šošovky a TopVuePremium for Astigmatism sú šošovky na dva týždne. Sú si veľmi podobné a je medzi mini nepatrná odchýlka v priepustnosti kyslíka. Najdôležitejším rozdielom je perióda výmeny. Podmienky Garancie vrátenia peňazí nájdete na stránke Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Zimek Ota

Tieto šošovky sú naozaj veľmi vzdušné a v očiach príjemné. Pracujem celý deň s počítačom a napriek tomu o šošovkách celý deň neviem.

Antonín R.

Aj keď sú jemné, veľmi dobre sa s nimi manipuluje.

Knechto

OK

Aleš Miškovský

Výborné!