TopVue Air for Astigmatism (1 šošovka)

6.05 €
100%
Skladom
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Piatok 15.11.

cleaner
blank
Pridať
9,99 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 1.99 €
GLS
1–2 dni 2.49 €
6.05 €
Doprava zdarma pre objednávky nad 45 €
Skvelé darčeky pre objednávky nad 60 €

TopVue Air for Astigmatism (1 šošovka)

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Prejsť na základné balenie TopVue Air for Astigmatism 3 šošovky.
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 1 šošovka
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Hyaluronát Sodný : Áno

Recenzie (3)

100%
3x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%
100%
Zimek Ota

Tieto šošovky sú naozaj veľmi vzdušné a v očiach príjemné. Pracujem celý deň s počítačom a napriek tomu o šošovkách celý deň neviem.

100%
Antonín R.

Aj keď sú jemné, veľmi dobre sa s nimi manipuluje.

100%
Knechto

OK

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?

Komentár

Stanislava Gregáňová

Dobry den.Na lave oko mam cylinder -0.75 na prave -1 Mam si vybrat sosovky s vyssim cislom 1,25 kedze cylinder -1 nieje alebo radsej -0,75?

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Úprava hodnoty cylindra sa odvíja od hodnoty dioptrie. Aby sme Vám mohli poradiť, potrebovali by sme poznať všetky Vaše namerané hodnoty. Doplňte teda prosím kompletný zápis parametrov. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Komentár

Kristína Vörösová

Dobrý večer,doteraz som použivala šošovky zo zakrivením 8.5 ,teraz som si vyhliahla iný druh ale tam je zakrivenie 8.6 ...budem z toho mat problém???

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Takto malý rozdiel v zakrivení rozhodne nepredstavuje problém. Sústreďte sa predovšetkým na zachovanie vlastností materiálu kontaktných šošoviek – obsah vody a priepustnosť kyslíka by sa mala čo najviac blížiť tomu, na čo ste zvyknutá od svojich doterajších šošoviek. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Rozdiel

Anonymous

Dobrý deň , prosím o info, aký je rozdiel medzi tórickými šošovkami Topvue Air a PrTopvue premium-doposiaľ som používala Frequency a neviem nájť primeranú náhradu 6,5 diop. 1,75 cilinder a 5 a 1,75 cylinder Za skoré info ďakujem, (uvádza Alensa aj garanciu vrátenia peňazí - môže mi uviesť, či len pri objednaní väčšieho množstva, alebo ako to je? ďakujem)

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism sú mesačné šošovky a TopVuePremium for Astigmatism sú šošovky na dva týždne. Sú si veľmi podobné a je medzi mini nepatrná odchýlka v priepustnosti kyslíka. Najdôležitejším rozdielom je perióda výmeny. Podmienky Garancie vrátenia peňazí nájdete na stránke Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Komentár

Aleš Miškovský

Výborné!

Slovenská Pošta GLS Zásilkovna
Top