TopVue Air Multifocal (1 šošovka)

6.65 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 2.12. Stock day info: Tomorrow 2. december Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
Skladom
Pridať k objednávke
5.79 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
6.65 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

TopVue Multifocal (1 šošovka)

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Prejsť na základné balenie TopVue Air Multifocal 3 šošovky.
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 1 šošovka
ADD PWR: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Názov produktu: TopVue Air Multifocal
Hyaluronát Sodný : Áno

Recenzie

100%
37 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (14)

Máte nejaké otázky?

Anna Čubanáková

Dobrý deň, mám dioptrie na diaľku práve oko +1,5 ľavé oko +1,25 na blízko práve oko +3,25 ľavé 3,0 aké si mám objednať multifokalne kontaktné šošovky. Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup multifokálnych kontaktných šošoviek musíme vypočítať hodnotu adície. Vo Vašom prípade bude adícia pri oboch očiach +1,50, hodnota dioptrie sa však líši. Pre pravé oko budete potrebovať hodnotu dioptrie +1,50 a adície +1,50, pre ľavé oko bude hodnota dioptrie +1,25 a adície +1,50. Pretože ide o mesačné šošovky, nezabudnite si k šošovkám zakúpiť aj vhodný roztok, s ktorým sa budete o šošovky starať napr. Gelone. Ak budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.

svetlana cziganyova

dobryden prajem. potrebovala by so od vas pomoc,ako mam vybrat hodnoty pri multifokalnej kontaktnej sosovky.hodnoty mam od oftalmologa na poukaz.PRAVE oko do dialky: sfericke dioptrie +0,5 ,cylinder dioptria +0,5, os 121 . LAVE oko do dialky:sfericke dioptrie 0,0 ,cylinder: dioptria+0,5 . os 59 Prave oko do blizka: sfericke dioptrie +2,0, cylinder: dioptria +0,5, os121 lave oko do blizka sfericke dioptrie +1,5 , cylinder:dioptria+0,5, os 59. za vasu pomoc velmi pekne dakujem. s pozdravom: Cziganyova

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. Podľa zápisu budete pre pravé oko potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +0,75 a adície +1,50. Pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +0,25 a adície +1,50. Pretože ide o mesačné kontaktné šošovky, nezabudnite si k šošovkám zakúpiť aj čistiaci roztok napr. Gelone. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Pavol Staroškovič

Dobrý deň. Chcem sa opýtať...nosím kontaktné šošovky... pravé oko +5,0...ľavé oko +4,0. Donedávna mi vyhovovali do diaľky a aj na čítanie. No a asi pred polrokom sa mi zhoršilo videnie na blízko. Momentálne si na čítanie pomáham okuliarami s dioptriami +1,5 pre obe oči. Ak som správne pochopil, tak teraz by som si mal objednať kont.šošovky s parametrami +5,0...Add. 1,5 a +4,0...Add. 1,5...?

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň Pavol, ďakujeme Vám za za otázku. Aby sme Vám mohli povedať správne hodnoty pre nákup multifokálnych kontaktných šošoviek, potrebovali by sme poznať Vaše aktuálne dioptrické hodnoty. Pokiaľ ste si neboli premerať zrak, tak Vám kúpu multifokálnych šošoviek neodporúčame. Pokiaľ doma máte aktuálny dioptrický zápis, napíšte nám, prosím, Vaše okuliarové dioptrické hodnoty ako na diaľku tak nablízko. Z týchto údajov Vám potom môžeme vypočítať hodnotu adície a prípadne upraviť aj klasické dioptrie podľa tabulky sférickej vrcholovej lámavosti. Pekný deň.

Maroš Smatana

Dobrý den Nosím kontaktné šošovky +5 ľavé oko a +5,5 prave oko ale zistil som ze horsie vidím ked čítam bol som si merať zrak a 1 na čítanie mi vyhovovali tak mal by som záujem o multifokalne šošovky ale nikde nemôžem zohnať aby mali BC. 8.8. DiA14.2 mozem mat aj BC 8.6 lebo take som našiel Dakujem za odpoved

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. Povolené rozmedzné odchýlky pri veľkostných parametroch sú ± 0,20 mm. Zakrivenie 8,60 mm by Vám teda malo teoreticky sedieť, ale každý uživateľ je ku zmenám inak vnímavý, a preto Vám nedokážeme zaručiť, že Vám šošovky bez výhrad sadnú. Pekný deň.

Ľubica Lehotová

Dobrý deň, pokiaľ nosím do diaľky okuliare s dioptriou -2 a na blízko vidím dobre bez okuliarov (riešila som to jednoducho, keď som potrebovala niečo prečítať, dala som ich z nosa), a teraz mi očný predpísal šošovky -2, ale vôbec nezohľadnil, že keď ich mám v očiach, už nevidím do blízka, môžem si na blízko vykorigovať zrak pridaním +2 dioptrií (s multifokálnymi šošovkami), alebo by tam mala byť nula? neviem, ako to riešiť a odmietam platiť ďalších 50,- EUR za vyšetrenie. Poradíte, prosím

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Je nám veľmi ľúto, že ste s očným špecialistom tento problém nevyriešila. Bez nameraných hodnôt očným špecialistom Vám, bohužiaľ, nemôžeme poradiť. Výpočet správnej adíce vychádza z nameraných hodnôt do diaľky a na blízku vzdialenosť. Takto na diaľku nie sme schopný definovať, aké dioptrické hodnoty Vám dobre skorigujú zrak. Budete, buď musieť navštívit očného lekára, kde by ste za vyšetrenie nemali platiť nič, alebo sa môžete nechať premerať v nejakej očnej optike, kde už je služba, bohužiaľ, spoplatnená. Až budete mať komplexne vyšetrený zrak, budeme Vám schopný poradiť. Ďakujeme Vám za pochopenie. Pekný deň.

Fero

Ako je prosím Vás myslená tá adicia ? Ak napr. určím dioptrie +2.00 a adíciu +1.50 tak dostanem šošovky z rozsahom od +2.00 do +3.50?

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Adícia sa vypočíta z hodnôt nameraných očným špecialistom. Pokiaľ budete chcieť vypočítať hodnoty k nákupu multifokálnych kontaktných šošoviek, napíšte nám Vaše dioptrické hodnoty na diaľku a na blízku vzdialenosť. Hodnota adície je špeciálny parameter multifokálnych šošoviek, ktorý je označovaný tiež ako "prídavok" k videniu do blízka. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Erika K.

Super šošovky, príjemné, za dobrú cenu a k tomu rýchle dodanie.

Karel

pre mňa najlepšie šošovky

Eliška Partlova

Kvalitné multifokálne šošovky za super cenu, majú aj väčšie balenia, ktoré objednávam teraz.

ANET

Konečne vidím na blízko i do diaľky!!

Palaugari

Za mna OK.

Bruno

Tento produkt používam už dlhšie a som s ním veľmi spokojný tak nebudem meniť.

Nina

Perfektné šošovky!

Helena

Za túto cenu vynikajúce šošovky, majú možnosť i balenia 3 ks a 6 ks, super!