Všetky vaše objednávky ihneď odosielame! Odporúčame vám objednávať s dostatočným predstihom, pretože v súčasnej situácii môže nastať zdržanie na strane dopravcov.

TopVue Elite+ (10 šošoviek)

6.19 €
100%
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 5.6.

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
6.19 €
Doprava zdarma pre objednávky nad 45 €
Skvelé darčeky pre objednávky nad 60 €

Jednodňové šošovky TopVue Elite+

Kontaktné šošovky TopVue Elite+ sú k dispozícii v plusových a mínusových dioptriách, takže vás zbavia trápenia s videním do blízka (ďalekozrakosti – hypermetropia) a do diaľky (krátkozrakosti – myopia).
Šošovky majú každodennú periódu výmeny a predstavujú tak najzdravší spôsob nosenia, ktorý vyhľadávajú predovšetkým ľudia s aktívnym životným štýlom. S TopVue Elite+ si totiž nemusíte lámať hlavu, ani sa zdržiavať s akoukoľvek starostlivosťou o šošovky. Jednodňové šošovky TopVue Elite+ sú perfektnou voľbou pre športové aktivity, pre všetkých, ktorí striedajú dioptrické okuliare a kontaktné šošovky a predovšetkým pre všetkých, ktorí milujú pohodlné nosenie bez obmedzovania.

Dôležité vlastnosti

Jednodňové šošovky TopVue Elite+ sú vyrobené z hydrogélového materiálu s obsahom vody 58%. Materiál je počas výroby ošetrený technológiou UltraSoo a do zloženia materiálu je tak pridaný hyaluronát sodný. Ten poskytuje šošovkám nadštandardnú lubrikáciu sa stará o to, aby vám TopVue Elite+ boli v očiach neustále príjemné a pohodlné.
TopVue Elite+ majú zavedený UV filter na ochranu pred škodlivým UV žiarením. Ich materiál má jemné modré zafarbenie.
Veľmi dôležitou vlastnosťou TopVue Elite+ je asférický dizajn zadnej plochy šošovky. Táto konštrukcia šošovky zaručí lepšiu prispôsobivosť na oku. Asférické kontaktné šošovky sú skvelým riešením nízkych hodnôt astigmatizmu a tiež skvalitnia videnie za zlých svetelných podmienok.Jed­nodňové šošovky TopVue Elite+ si môžete zakúpiť aj v týchto baleniach:
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 10 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Množstvo vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
Názov produktu: TopVue Elite+
UV ochrana: Áno

Recenzie (4)

100%
4x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%
100%

Veľmi príjemné nosenie, % vlhkosti podporuje komfort, odpadá starosť s čistením, nákupom roztoku, bezpečné na používanie, odporúčampre nositeľov, ktorí používajú kontaktné šošovky príležitostne - šport, spoločenké udalosti, vhodné na cestovanie, dovolenku...

100%

Uz nebudem nosit okuliare ale radsej tieto sosovky. Odporucam ich vyskusat.

100%

Neviem o nich celý deň, preto dávám 100% :-)

100%

Pohodlné nosenie bez červených a suchých očí.

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?

šošovky

L.B

Prosím vás sú šošovky Topvue Elite vhodné aj keď nemám astigmatizmus? Nemôže to uškodiť? Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Kontaktné šošovky TopVue Elite+ sú sférické kontaktné šošovky. Možno s nimi korigovať krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Zmienka o astigmatizme platí len pre hodnoty do 0,50, ktoré sa u šošoviek prepočítavajú práve na sférickú dioptriu. Šošovky Vám teda určite nijako neuškodia. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Komentár

Klára B.

Objednala som toto menšie balenie na skúšku a šošovky ma veľmi milo prekvapili. V žiadnych iných šošovkách sa moje oči necítili tak pohodlne ako v týchto. Objednávam ihneď väčšie balenie.

Komentár

Adam Novák

Pohodlné kontaktné šošovky na nosenie, ktoré človek vôbec necíti, že ich má ani po dlhom čase.

Komentár

Alžběta Majerová

Jediné šošovky, pri ktorých absolútne neviem, že ich mám v očiach..vždy mi je ľúto ich vyhodiť :)

Priemer
Slovenská Pošta Remax/Pošta Zásilkovna
Top