TopVue Elite+ (30 šošoviek)

16.59 € 13.79 €
91% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 21.10. Stock day info: Today 21. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 21. október zvoľte parametre
Skladom

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
16.59 € 13.79 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Jednodňové šošovky TopVue Elite+

Kontaktné šošovky TopVue Elite+ sú k dispozícii v plusových a mínusových dioptriách, takže vás zbavia trápenia s videním do blízka (ďalekozrakosti - hypermetropia) a do diaľky (krátkozrakosti - myopia).
Šošovky majú každodennú periódu výmeny a predstavujú tak najzdravší spôsob nosenia, ktorý vyhľadávajú predovšetkým ľudia s aktívnym životným štýlom. S TopVue Elite+ si totiž nemusíte lámať hlavu, ani sa zdržiavať s akoukoľvek starostlivosťou o šošovky. Jednodňové šošovky TopVue Elite+ sú perfektnou voľbou pre športové aktivity, pre všetkých, ktorí striedajú dioptrické okuliare a kontaktné šošovky a predovšetkým pre všetkých, ktorí milujú pohodlné nosenie bez obmedzovania.

Dôležité vlastnosti

Jednodňové šošovky TopVue Elite+ sú vyrobené z hydrogélového materiálu s obsahom vody 58%. Materiál je počas výroby ošetrený technológiou UltraSoo a do zloženia materiálu je tak pridaný hyaluronát sodný. Ten poskytuje šošovkám nadštandardnú lubrikáciu sa stará o to, aby vám TopVue Elite+ boli v očiach neustále príjemné a pohodlné.
TopVue Elite+ majú zavedený UV filter na ochranu pred škodlivým UV žiarením. Ich materiál má jemné modré zafarbenie.
Veľmi dôležitou vlastnosťou TopVue Elite+ je asférický dizajn zadnej plochy šošovky. Táto konštrukcia šošovky zaručí lepšiu prispôsobivosť na oku. Asférické kontaktné šošovky sú skvelým riešením nízkych hodnôt astigmatizmu a tiež skvalitnia videnie za zlých svetelných podmienok.Jed­nodňové šošovky TopVue Elite+ si môžete zakúpiť aj v týchto baleniach:
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Množstvo vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
Názov produktu: TopVue Elite+
UV ochrana: Áno

Recenzie

91%
217 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (16)

Máte nejaké otázky?

Gabriel

Výborné odporúčam, kto uvažuje o tom či tieto, alebo? Ja ich dnes som začal používať po skúšobný z optiky, kde na pokračovanie mi núkali 2x také drahé ako tieto. Sú super.

Alena Gujdova

Prosim o radu.Mam prave oko dioptrie -3,25D,cyl.-1,00,AXS 92 stupnov,PSM 0,08 lave oko -3,50D,cyl.-1,25D,AXS 57stup.,PSM 0,06.Môžte mi poradit ake šošovjy potrebujem?Ďakujem s pozdravim Alena Gujdova

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Šošovky TopVue Elite + sú sférické šošovky, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Podľa Vašich dioptrických hodnôt máte častú refrakčnú vadu - astigmatizmus, ktorý korigujú tórické kontaktné šošovky. Dioptrické hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek sa však musia upraviť. Po úprave budete pre pravé oko potrebovať dioptriu -3,25, cylinder -0,75 a os 90° a pre ľavé oko budete potrebovať dioptriu -3,50, cylinder -1,25 a os 60°. Ak preferujete jednodenné kontaktné šošovky, môžete si prezrieť celú ponuku tórických jednodenných šošoviek TU. Alebo Vám z nášho sortimentu môžeme ponúknuť dvojtýždňové kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism. Značka TopVue ako jediná disponuje službou Garancia vrátenia peňazí. K viacdenným šošovkám potom budete potrebovať aj čistiaci a uchovávací roztok napr. Gelone. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Marián

Aj pre občasné nosenie sú bezva.

Tůmová

Jednoduchosť užívania bez nutnosti starostlivosti o šošovku

Inka

Sedia skvelo. Sú aj veľmi jemné, po chvíli som sa s nimi naučila a teraz je aplikácia rýchla a pohodlná.

Emrová

Nemám dôvod skúšať iné značky, s TopVue som spokojná.

Pavol

100 % spokojnosť!

Olina

Se šošovkami Elite som naozaj velmi spokojná, sú velmi kvalitné a pohodlné.

Aleš Jančura

Mám suché oči a tieto šošovky sú pre mňa dostatočne vyhovujúce.

Andrejka

Naozaj perfektné šošovky!

Soňa

Komfortne sosovky na celodenne nosenie, velmi mi vyhovuje 1-dnove pouzivanie.

Soňa

Komfortne sosovky na celodenne nosenie, velmi mi vyhovuje 1-dnove pouzivanie.

Vít

výborný poměr cena/kvalita, za mně super čočky

Martin Holický

Super! Už aj manželku som prehovoril nech presedlá na tieto šošovky.

Tomáš

Kedysi som mával mesačné šošovky ale odteraz už len jednodenné, nepotrebujem žiadny roztok, nič! Navyše sm s kvalitou TopVue veľmi spokojný!

Jolanda Krátka

Maximálna spokojnosť, ráno si ich dám, večer vyhodím. Cítim sa v nich maximálne pohodlne!