TopVue One+ (30 šošoviek)

17.29 €
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 19.10. Stock day info: Tomorrow 19. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
Skladom

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
17.29 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Jednodňové šošovky TopVue One+

Šošovky TopVue One+ sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu Unifilcon B a majú každodennú periódu výmeny. TopVue One+ sú dostupné v plusových a mínusových dioptriách pre korekciu presbyopie (ďalekozrakosti) a myopie (krátkozrakosti).
Tieto jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky poskytujú po celú dobu nosenia očiam dostatočný prísun kyslíka a ich materiál je z 53% tvorený vodou. TopVue One+ sú skvelou voľbou pre športovcov, cestovateľov a všetkých, ktorí majú náročný a aktívny životný štýl.

Garancia vrátenia peňazí

Nemusíte sa báť šošovky vyskúšať. Keď s nimi nebudete spokojní, vrátime vám peniaze. Viac informácií...

Roztok s hyaluronátom sodným

Keď je ukončený proces výroby, TopVue One+ sú uložené do blistra s roztokom, ktorý obsahuje hyaluronát sodný. Táto látka sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a jej obsah v roztoku teda výrazne podporuje pohodlie pri nosení šošoviek. Hyaluronát sodný je mimo iného veľmi účinný lubrikant a postará sa o to, že šošovky TopVue One + budú po celú dobu nosenia v oku príjemné.

Vynikajúce optické vlastnosti

Jednodňové šošovky TopVue One+ majú asférickou konštrukciu šošovky. Pre vás to znamená lepšie usadenú šošovku na oku a ostré videnie aj v situáciách, kedy môžu iné šošovky sklamať. Asférický dizajn šošovky eliminuje skreslené videnie, ktoré vzniká pri pohľade cez okrajovú časť šošovky. Tieto problémy často trápia vodiča a tiež osoby, ktoré pracujú dlho na počítači.
S asférickým dizajnom šošovky súvisia aj okraje upravené tak, aby počas nosenia dochádzalo k pravidelnému a prirodzenému prúdeniu sĺz pod kontaktnou šošovkou.

Zdravé nosenie bez starostí

Ako jednodňové šošovky predstavujú TopVue One+ najzdravší a najjednoduchší spôsob nosenia kontaktných šošoviek. Nepotrebujete k nim žiadne príslušenstvo. Každý deň si do oka vložíte novú dokonale čistú kontaktnú šošovku.

TopVue One+ môžete kúpiť tiež v balení:
5 kusov šošoviek
90 kusov šošoviek
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 53%
Priepustnosť O2: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Názov produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát Sodný : Áno
Výhodná
alternatíva
Novinka

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

Skladom
  • Blokujú modré svetlo
  • Filtrujú UV žiarenie
  • Znižujú únavu očí
Cena len: 15.79 €
Výhodná
alternatíva

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá veľa recenzií

Komentáre

Máte nejaké otázky?