TopVue Plus (1 šošovka)

2.55 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 6.2. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.79 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
2.55 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky TopVue Plus

Mesačné kontaktné šošovky vyrobené z veľmi príjemného, hydrogélového materiálu. Methafilcon A obsahuje až 55 % vody, a naviac má svetlo-modré zafarbenie pre ľahkú manipuláciu. Šošovky sú taktiež vybavené účinným UV filtrom, ktorý chráni oči pred UVA a UVB žiarením.
Šošovky majú štandardné zakrivenie 8,60 mm a priemer 14,30 mm (predtým 14,20 mm). Drobná úprava priemeru výrobcom nemá na komfort nosenia vplyv.
Za designom šošoviek TopVue Plus stojí Radial Edge Technology, ktorá zaisťuje rovnomernú šírku okraja. Nepríjemné trenie očného viečka o šošovku je tak minimálne, zatiaľ čo komfort je maximálny.

Možnosti nosenia

Kontaktné šošovky TopVue Plus sú určené pre denný režim nosenia.
Perióda výmeny šošoviek za nové je stanovená na 30 dní.
So šošovkami nie je možné spať. Na noc je nutné šošovky z očí vyňať, poskytnúť im starostlivosť podľa používaného roztoku a následne ich uložiť do puzdra naplneného roztokom k regenerácii.

Prejsť na základné balenie TopVue Plus 6 šošoviek.

Vlastnosti - TopVue Plus (1 šošovka)

Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.30
Obsah balenia: 1 šošovka
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
Názov produktu: TopVue Plus
UV ochrana: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

96%
48 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (8)

Máte nejaké otázky?
Simona

Poprosím vás informáciu o stredovej hrúbke, nakoľko som ju nikde nenašla a mám problém so znášanlivosťou hrubších šošoviek. Ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. Údaj o stredovej hĺbke, bohužiaľ, nemáme. Tento údaj nie je konštantný, pretože sa v závislosti na sile dioptrickej hodnoty líši. Podobné je to pri okuliarových šošovkách. Čo sa týka hrubosti materiálu, tak ani túto informáciu nemôžeme poskytnúť, pretože ju výrobcovia neuvádzajú. Pokiaľ váhate s objednaním, odporúčame Vám objednať si balenie po 6 šošovkách. Pokiaľ si kúpite toto balenie a kontaktné čočky Vám z nejakého dôvodu nesadnú, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí, ktorú táto značka poskytuje. Pretože sa jedná o mesačné šošovky, budete k šošovkám potrebovať aj vhodný roztok, s ktorým sa budete o šošovky starať napr. Gelone. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Tamara

Aký roztok odporúčate na tento typ šošoviek? Ďakujem za odpoveď :)

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. K starostlivosti o tieto kontaktné šošovky by sme Vám odporučili univerzálny roztok Gelone. Celú ponuku univerzálnych roztokov si môžete pozrieť TU. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.
Jaroslav Petro

Zdravím. Prednedávnom som si objednal tieto šošovky. Ale neviem akým dôvodom ale jedna prišla potrhana. Lepšie povedané kúsok z nej chýbal. Včera som si ich chcel dat ale som so všimol že z jednej chýbal kúsok.

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. Je nám veľmi ľúto, že jedna kontaktná šošovka mala známky mechanického poškodenia. Výnimočne sa takáto výrobná chyba môže objaviť. Ak sa Vám takáto kontaktná šošovka dostane do rúk, potom nám ju vždy môžete poslať na reklamáciu. Pretože ste nás však kontaktoval aj formou e-mailu, situácia je už vyriešená. V každom prípade Vám ďakujeme za spätnú väzbu a prajeme Vám pekný deň.

Jaroslav Petro

S týmito šošovkami som najviac spokojný.

Nikola

Roky odskúšané šošovky, kvalitné a lacné.

Rene

Tieto šošovky ma veľmi milo prekvapili, sú jemné, komfortné a príjemné.

Barbora O.

KOMFORTNÉ

Igi

pohodlné nošenie cez celý deň