TopVue Premium for Astigmatism (3 šošovky)

11.89 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Streda 20.10. Stock day info: Tomorrow 20. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
Skladom
Pridať k objednávke
6.89 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
11.89 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Garancia vrátenia peňazí

Ak so šošovkami nebudete spokojní a do 60 dní od doručenia nám 2 ks šošoviek zašlete späť, vrátime Vám celú čiastku.
Viac informácií...

Vysoko priedušné

Schopnosť prenosu kyslíka činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Blister, v ktorom sú TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplnený roztokom obohateným zvlhčujúcou látkou - hyaluronátom sodným. Je to látka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom organizme, ktorá vďaka svojim vlastnostiam dodáva šošovkám potrebné zvlhčenie bez toho, aby akokoľvek dráždila oko. Šošovky sú preto pohodlné počas celej dĺžky nosenia.

Účinná pomoc pri astigmatizme

Astigmatizmus je refrakčná vada, ktorá je spôsobená odchýlkou rohovky od pravidelného asferického tvaru. Pre dosiahnutie správnej korekcie oka postihnutého astigmatizmom je potrebné určenie cylindra a stupňa osi.

Stabilné na oku

Vďaka špeciálnemu tvaru a rozloženiu hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachovaný prirodzený pohyb očného viečka po šošovke a jej stabilita je pozitívne ovplyvňovaná žmurkaním. Stabilnou polohou šošovky na oku je zaistené, že cylinder a os šošovky sú na mieste, ktoré je potrebné korigovať.
Vlastnosti
Výrobca: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 104 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Názov produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Hyaluronát Sodný : Áno

Recenzie

93%
144 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?

Miroslava

Dobrý deň, prosím vás manžel chce vyskúšať šošovky, len okuliare má s cylindrom a teda aj šošovky potrebuje s cylindrom. Pri poslednom meraní mu boli namerané tieto hodnoty +0,25 dioptria, cylinder 1, os 80, pre druhé oko +0,50, cylinder 2, os 85, takéto šošovky však nie sú ani jedny, je chyba v meraní či prečo? Ďakujem za spätné info

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Tórické (astigmatické) šošovky sa vyrábajú v obmedzenom rozsahu, preto je nutné previesť prepočet. Vo Vašom zápise ste neuviedli pri cylindrickej hodnote znamienko, preto Vám sem napíšeme obe možné varianty. Pred nákupom si v zápise overte, aké znamienko Vám očný špecialista pri cylindrickej hodnote uviedol. Ak sú teda cylindrické hodnoty so znamienkom +, budete pre prvé oko (z Vášho zápisu) potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +1,25, cylindra -0,75 a osou 70°. Pre druhé oko by ste potom potrebovali šošovku s hodnotou dioptrie +2,50, cylindra -2,25 a osou 180°. Ak však máte v zápise pri cylindrickej hodnote uvedené znamienko – alebo =, potom budete pre prvé oko potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +0,25, cylindra -0,75 a osou 160°. Pre druhé oko by ste potom potrebovali šošovku s hodnotou dioptrie +0,50, cylindra -1,75 a osou 90°. Pekný deň.

Rado

Výborná znášanlivosť, kvalitné videnie na blízko i do diaľky.

Betka

Super šošovky na celodenné nosenie, aj pri práci na počítači.

Irma

Tovar je kvalitný,objednávam si už niekoľko rokov

Hoffmann

Pohodlné nosenie; šošovky nerežú ani po celodennom nosení.

Anna Neumanová

Cenovo výhodné, dobrá kvalita.