Vans Cutley Shades Brown Tortoise

Dámske Pánske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
140 mm
Ďalšie rozmery
17 mm
140 mm
39 mm 50 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 20.5.
Darček zdarma v cene až 9.98 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
20.68 € 16.90 € Zľava -18%
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 20.68 €

O značke Vans

Vans, známy svojim sloganom "Off the Wall", začínal ako výrobca skateboardovej obuvi a súvisiacim tovarom. Zo skromných začiatkov sa Vans stal svetoznámou značkou, ktorá nie je známa len pre svoje športovné oblečenie. Samotná značka sa stala módnou záležitosťou. Okuliare Vans sú cool, kvalitné a svojim spôsobom ikonické. Nemusíte byť práve skejťák, aby ste v okuliaroh Vans vypadali skvelo!

O týchto okuliaroch

Tento tvar je obdĺžnikový, čím sa dokonale hodí na oválnejšie typy tváre. Rámy sú hnedej farby, ktorá sa dokonale hodí k tmavým vlasom a je všeobecne farbou, ktorú je možné nosiť kedykoľvek. Farba skiel je sivá a poskytuje zníženie jasu a zlepšuje vnímanie farieb. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Tieto rámy majú elegantný matný povrch.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.