Vans Spicoli 4 Shades Black White

Dámske Pánske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
145 mm
Ďalšie rozmery
13 mm
140 mm
44 mm 53 mm
Skladom
Kedy odošleme: Štvrtok 7.12.
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
24.90 €

O značke Vans

Vans, známy svojim sloganom "Off the Wall", začínal ako výrobca skateboardovej obuvi a súvisiacim tovarom. Zo skromných začiatkov sa Vans stal svetoznámou značkou, ktorá nie je známa len pre svoje športovné oblečenie. Samotná značka sa stala módnou záležitosťou. Okuliare Vans sú cool, kvalitné a svojim spôsobom ikonické. Nemusíte byť práve skejťák, aby ste v okuliaroh Vans vypadali skvelo!

O týchto okuliaroch

Tvar rámov je hranatý, čím sa zvlášť hodí pre ľudí s okrúhlou, diamantovou a oválnou tvárou. Rámy sú prevažne čierne, vďaka čomu sa jednoducho kombinujú a sú spoľahlivou voľbou pre každodenný či elegantný štýl. Farba skiel je sivá a poskytuje zníženie jasu a zlepšuje vnímanie farieb. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.