Vividrin ectoin 10 ml

9.59 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 3.4. zvoľte parametre
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
9.59 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Očné kvapky Vividrin ectoin

Vividrin ectoin sú očné kvapky, ktoré sú vhodné predovšetkým pre boj s alergickým zápalom spojiviek. Ich zloženie je vhodné aj pre citlivé oči, pretože neobsahujú žiadne konzervačné ani pufrujúce látky.
Očné kvapky Vividrin ection dokážu oči rýchlo upokojiť a poskytnú im úľavu od podráždenia. Obsahujú hyaluronát sodný, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a v kvapkách funguje ako efektívny lubrikant. Kvapky sú vhodné aj ako prevencia. Sú schopné na oku vytvoriť tenkú vrstvu, ktorá zabráni alergénom vstúpiť do prostredia oka.

Použitie kvapiek Vividrin ection

Doba užívania kvapiek Vividrin ectoin ani denná dávka nie je obmedzená. Odporúčame vždy aplikovať 1 – 2 kvapky do každého oka. Pri aplikácii sa nedotýkajte kvapkadla.

Kvapky sú vhodné pre dospelých, deti aj tehotné a kojace ženy.

Aplikačný systém je vybavený pumpičkou, vďaka ktorej sa dovnútra fľaštičky nemôžu dostať žiadne nežiaduce látky ani nečistoty. Kvapky môžete používať 6 mesiacov od prvného otvorenia.

Vlastnosti - Vividrin ectoin 10 ml

Výrobca: Bausch and Lomb
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiace
Konzervanty: Nie
Hyaluronát Sodný : Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

Očné kvapky Gelone 10 ml

Skladom
  • možné aplikovať na nasadené šošovky
  • rýchla úľava od podráždenia
  • dlhotrvajúci účinok
Cena len: 4.10 €
Výhodná
alternatíva

Recenzie

93%
133 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Zoja

Dobrý deň možno používať aj po operácii sedeho zákalu a.pri umelých multifokslnych šošovkách som silný alergik mam chronicku rinusitidu. Dakujem

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. V príbalovom letáku je uvedené, že odporučené použitie je ako podporná liečba a prevencia príznakov zápalov spojiviek a úľava pre podráždené oči. Bohužiaľ, nie je nikde zmienka o použití týchto očných kvapiek po operáciách, a tak Vám nie sme schopný povedať, či sú tieto kvapky pre Vás vhodné. Z nášho sortimentu by sme Vám skôr odporučili očné kvapky Hylo Gel, ktoré sú priamo určené na pooperačné stavy. Aj v tomto prípade by sme Vám odporučili konzultovať voľbu očných kvapiek s Vašim očným lekárom, ktorý pozná Vašu anamnézu. Pekný deň.